Závodní hry

Driving School GT

 Patříte mezi zkušené řidiče, kteří za volantem tráví mnoho času a na sedadle svého plechového krasavce se cítí jako doma, nebo jste spíše občasný šofér, který svým nepředvídatelným počínáním na silnici udržuje v permanentním napětí a nejistotě všechny ostatní účastníky silničního provozu? Ať...

Risky Whisky

 Dovést bednu s lahvemi Whiskey je velice nelehký úkol, zvláště pokud je náklad umístěn na korbě pickupu a jedete po krkolomné cestě. Zkuste dopravit lahve do cíle co nejdříve a bez nehod. Hra se ovládá šipkami.

Air Transporter

 Usedněte do kokpitu helikoptéry a vydejte se na stavbu různých budov, hašení rozsáhlých požárů a dalších zajímavých věcí. Hra se ovládá šipkami či myší a klávesami Q, W, E, A, S, D a X.

4x4 Rally

V této závodní hře si budete moci mimo jiné vyzkoušet i školu smyků. Hned první závod se totiž odehrává na velmi kluzkém povrchu. Jak dlouho budete muset trénovat než se vám podaří porazit všechny vaše soupeře? Hra se ovládá šipkami   

18 Wheeler 3

POPIS HRY SE PŘIPRAVUJE ...  

Snow Storm

POPIS HRY SE PŘIPRAVUJE ...  

Zoo Haul

  Dostali jste práci v ZOO a to jako řidíč auta které převáží zvířata z místa na místo. V této ZOO je rušno tak si dejte pozor na ostatní auta a hlavně na čas. Tato 3D hra se hraje na čas, kolik převezete zvířat za daný čas.   

Hummer Football 2

Baví vás fotbal? Skuste si ho zahrát s vozy hummer :) Tato srandovní hra vás dokáže zabavt na dlouhou dobu :) Cílem hry je prostě dávat góly a zvítězit tak!  

Truckster 2

V této hře si zahrajete na převozce materiálu. Máte k dispozici starý Truck a tím musíte převést materiál na dané místo. Ale pozor vše není tak jednoduché jak to vypadá. Truck není zrovna nejlepší a tlumiče taky ne. A pokud se budeme bavit o cestě, tak ta je také v hrozném stavu. Jednoznačně hrozná...

Polar Express

 Vžijte se do role železničního dispečera a správně přehazujte výhybky, aby vláček nenaboural. Na mapě se vyobrazí cílová místa, do kterých se musíte co nejrychleji dopravit.  

Záznamy: 21 - 30 ze 32
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>